درباره ما

movie.af با هدف ایجاد یک بستر فرهنگی و هنری سالم بر طبق شئونات اخلاقی، فرهنگ خانواده های افغان و با احترام به عرف حاکم بر کشور، بنیانگذاری گردید تا بتواند محیطی سالم را برای علاقه مندان به هنر سینما و دوبله فراهم نماید. در این راستا movie.af محتوای خود را قبل از انتشار مورد بازبینی قرار داده و درصورت وجود صحنه های تحریک آمیز و مستهجن، از انتشار این فیلم ها و سریالها خودداری می نماید. (همچنین در موارد نادر و درصورتی که بطور غیرعمد محتوایی شامل صحنه های نامناسب در وبسایت منتشر گردد، پس از گزارش توسط کاربران، فورا حذف خواهد گردید.)
این خطوط قرمز اخلاقی از ابتدای تاسیس وبسایت پایه گذاری شده و به شکل جدی مورد احترام movie.af می باشد.

بخش اول) محتوا
الف: عدم بارگذاری محتوای مستهجن
movie.af از ابتدا با هدف ایجاد فضایی مطابق با فرهنگ خانواده های افغان و اصول اخلاقی مذهبی حاکم بر کشور تشکیل شده و بدین سبب از قراردادن فیلم ها و سریالهای دارای صحنه های مستهجن و تحریک آمیز، خودداری می نماید.
ب: عدم بارگذاری محتوی ضد دینی و سیاسی
محتوای غیر اسلامی، مطالب سیاسی ضد کشور، و یا تشویش کننده ی اذهان عمومی، و یا مطالبی که تبلیغ اقلیت ها و گروهک ها و کشورهای معاند باشد، در این وبگاه بارگذاری نخواهد شد.

بخش دوم) رسانه های ماهواره ای
الف: عدم حمایت از رسانه های ماهواره ای
رسانه های ماهواره ای بیگانه که محتوایی کاملا هرز و هجو و فاقد بار هنری و سینمایی دارند در لیست تحریم های movie.af می باشند و هرگونه محتوای پخش شده در شبکه های ماهواره ای معاند در این وبگاه بارگذاری نمی شود.
ب: عدم همکاری با رسانه های ماهواره ای
movie.af هرگونه همکاری با شبکه های ماهواره ای را بطور کامل تکذیب کرده و اعلام می نماید پخش مطالب این وبسایت در شبکه های ماهواره ای و حتی وبسایتهای دیگر که دارای محتوای نامناسب فرهنگی می باشند، دزدی و سواستفاده از movie.af محسوب می شود و بدون هماهنگی با این وبسایت صورت گرفته است.

بخش سوم) اخلاق مداری
الف: دوبله های فارسی

در دوبله های فارسی منتشر شده در movie.af، رعایت شئونات اخلاقی و همچنین عدم تغییر در محتوای فیلم مورد توجه قرار گرفته و پخش آنها مناسب فضای خانواده می باشد.

بخش چهارم) تبلیغات
الف: آگهی دهنده
توروپلییک فضای تبلیغاتی سالم و عاری از بنر هایی با طراحی های مستهجن و محتوای خارج عرف کشور را ایجاد کرده و از پذیرش تبلیغات در زمینه های مسائل جنسی، شرط بندی، موضوعات تحریک آمیز، توهین به شخص یا گروهی خاص، دعوت به گروه ها و فرقه های غیر اسلامی و سایر تبلیغات خارج عرف کشور، معذور است.

ورود
حساب ندارید؟ ثبت نام
ثبت نام

آیا حساب دارید؟ ورود