Image Black Hawk Down
0IMDb
نظر ها
 • سلام و عرض ادب خدمت شما٬ امیدوارم خوب و صحتمند باشید !

  در بخش سریال ها و فیلم هایی که میگذارید٬ همگی بدون سانسور باشند و فیلم و سریال هایی که کیفیت بالا٬ یا نسخه دوبله اش میاید سریعا بگذارید و پیگیر این موضوع باشید. سریالی مثل Witcher سانسور شده است و این مشکل را زودتر حل کنید!
  در بخش نظرات کاربران که برایتان زیر هر فیلم یا سریال مینویسند حتما پاسخ بدهید!
  سریال The 100٫ مدت زمانی اس که در کانال درج شده اما نصف و نیمه گذاشتید و فصل های بعدی اصلا نیست! کوشش کنید وقتی فیلم یا سریالی میگذارید تمام آن مجموعه و قسمت ها را درج کنید باز بروید روی سریال بعدی!
  در بخش Live وبسایت تان کانال های مختلفی را بگذارید٬ خصوصا کانال هایی که فیلم میگذارند مثل Movie 24 و تعداد این شبکه ها را روز به روز زیادتر کنید مثل برنامه Glwiz که میشه تمام شبکه ها را در آن دید!
  در اوایل نزدیک یک سال قبل٫ سرعت دانلود از سایت 2MB بود که خیلی عالی هم بود. بعد از مدتی سرعت دانلود شد 1MB و اخیرا به یک ام بی هم نمیرسد و در حدود 700, 600Kb است! پس به همان 2MB برسانید و مثل روز اول باشد!
  در بخش فیلم یا سریال بایید بخش زیرنویس فارسی و انگلیسی هم برای هر قسمت بگذارید که کسی که میخواهد انگلیسی زیرنویس ببیند یا هم فارسی!
  بخش بندی مطالب وبسایت هم میتواند بهتر باشد و نکاتی را میتوانید اضافه کنید!
  روزانه حداقل ۱۰ فیلم یا یک فصل در وبسایت آپلود کنید و این مقدار همیشگی باشد اینطور تعداد بازدید کننده هایتان افزایش میابد !
  سرعت دانلود وبسایت را بالا ببرید٬ تعداد استفاده کننده ها زیاد است وبسایت را اشتراکی کنید. مثلا هرکسی که میخواهد از وبسایت با سرعت خیلی خیلی بالا استفاده کند بطور مثال مبلغ ۱۰۰ افغانی ماهوار پرداخت کند ! در بدلش خدمات و سرعت دانلود و همچنان ویدیو هایی که میگذارید در طول روز را بیشتر کنید!

  مطالب دیگری هم است برای بهتر شدن وبسایت تان اما برای فعلا همین موارد را انجام بدهید عالی میشود.
  جهان ای سپاس

  Hasib Alpha --
  H_a_s_i_b@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلم های پیشنهادی

ورود
حساب ندارید؟ ثبت نام
ثبت نام

آیا حساب دارید؟ ورود